Antivirus

Naše společnost používá a nabízí jednu z nejnovějších claudových služeb společnosti Microsoft Windows Intune, která přirozeně kombinuje antivirus, vzdálený dohled PC či mobilního zařízení, inventarizaci SW na zařízeních a automatické instalace softwaru dle členství ve skupinách.

Doručení aplikací uživatelům

Windows Intune umožňuje správcům doručovat aplikace konkrétním skupinám uživatelů. Můžete nastavit zásadu, která umožní doručit aplikaci uživateli nejvhodnějším způsobem pro zařízení, které používá.

Vylepšení vzdálené správy počítačů

Z konzole pro správu Windows Intune můžete vzdáleně provádět úlohy, včetně skenování, aktualizací definic malware a restartů systému. Pomocí konzole pro správu můžete získat přehled o inventáři software a hardware. Navíc můžete chránit data na mobilních zařízeních pomocí bezpečnostních zásad a funkcí pro vzdálené vymazání.

Ochrana koncových stanic

Software Endpoint Protection, který je součástí Windows Intune, můžete využít k ochraně počítačů před škodlivým softwarem a hrozbami. Hrozby můžete centrálně spravovat a nastavit zobrazování výstrah, například pokud není aktuální databáze škodlivého softwaru.

BYOD (Bring Your Own Device)

Vaši pracovníci mají přístup k technologii, která jim zjednodušuje provádění úloh, ať už se jedná o počítač vlastněný organizací nebo vlastní smartphone. Chcete dát svým zaměstnancům více svobody, ale také potřebujete spravovat jakékoli zařízení, které přistupuje k firemní síti. Obojí můžete zvládnout díky Windows Intune.

Co Vám můžeme nabídnout

  • Delegovaná správa Vašich zařízení

    V případě delegované správy, kdy naše společnost obsluhuje, provádí profylaxi a podporu Windows Intune prostředí, si naše společnost účtuje 30 – 250,– Kč ke každé licenci Windows Intune dle rozsahu služeb.

     Napište nám