Tvorba webových portálů

Přejít k nabídce
Nabízíme komplexní webové portály dle Vašich požadavků. Vzhledem k velkému mnžství požadavků na nízkou cenu a rychlost nasazení používáme opensourcový projekt WordPress jako podkladový systém. Tento systém umožňuje již od začátku publikaci jednotlivých stránek a rozšiřitelnost pomocí pluginů, tudíž není potřeba zákazníka zdržovat implementací základních funkcí a můžeme se zaměřit na jeho opravdové potřeby.

Nejnovější technologie

Při tvorbě webových portálů využíváme nejnovější technologie jako jsou HTML 5, CSS 3 nebo Bootstrap 3. Tyto technologie umožnují prolnutí jednoduchosti s efektivitou, které vede k přehlednosti a jasné informovanosti návštěvníka.

Respizivní desing

V dnešní době již existuje celá škála zařízení s různě velkými displeji. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby nejnovější webové aplikace byly přizpůsobivé a vypadaly dobře na každém přistupujícím zařízení.

Microsoft Azure

Jako hosting doporučujeme a sami preferujeme Microsoft Azure, který garantuje 99.9% dostupnost. Garance dostupnosti není jediným důvodem, proč našim zákazníkum doporučujeme Microsoft Azure, ale také vysoká škálovatelnost plánované i neplánované zátěže hostingu či skutečnost že zaplatíte jen za zdroje opravdu využité.

SEO a Analýza návštěvnosti

Pomocí SEO optimalizace a napojení stránek na Google Analytics jsme schopni analyzovat stávající návštěvnost a navrhnout nebo rovnou provést potřebné úpravy, které by měli vést ke zvýšení návštěvnosti.

Co Vám můžeme nabídnout

  • Webdesign dle Vašich představ

    Nabízíme Vám možnost vytvoření vlastního webového protálu s uživatelsky přívětivým vzhledem, který bude odpovídat vašim požadavkům a představám.

     Napište nám