Office 365 – Power BI

Office 365 Power BI

Potřebujete co nejrychleji odpovědi na klíčové otázky Vašeho podnikání a zároveň flexibilitu při tvorbě nových reportů? Pak je Power BI určeno právě pro Vás! Power BI – tedy Business Intelligence – interpretace a zobrazení dat, tak aby byla dobrým podkladem pro Vaše další manažerská rozhodnutí. Přístupů je mnoho…

Naše společnost se specializuje na přístup self-service BI, který mnohonásobně rozšiřuje možnosti prostředí MS Excel 2013 i SharePoint Online, takže pod pojmem BI není nutné si hned představovat drahé servery a korporátní software.

Je možné si představit Power BI pro Finance. Pokud již s Power BI pomalu začínáte, tak vřele doporučujeme tento popis a výuku.

 • Vytvářet weby Power BI pro spolupráci, na kterých se dají sdílet interaktivní sestavy a vlastní datové sady
 • Používat Bránu pro správu dat, která umožňuje spravovat a aktualizovat datová připojení
 • Spravovat podniková data a sdílet dotazy na data a přidávat k nim poznámky
 • Používat excelové sešity obsahující modely Power Pivotu a vizualizace nástroje Power View a vykreslovat v aplikaci Excel Online sešity až do velikosti 250 MB
 • Používat excelové sešity v mobilních aplikacích
 • Plný přehled funkcí

Sdílejte a spolupracujte

Vytvářejte rychle a jednoduše týmové stránky Power BI pro sdílední reportů a vlastních datasetů s Vaším týmem.

Zkraťte si dobu analýzy dat

Velká data a cloudové technologie představují nové výzvy a příležitosti pro podniky na celém světě. Zkoumejte jakým způsobem můžete využít data k dosažení obchodního růstu v reálném čase.

Vizualizujte

Podívejte se na vaše data novými způsoby s výraznými interaktivními vizualizacemi v programu Excel pomocí Power View a Power Map.

Přístup odkudkoli

Zůstaňte připojeni odkudkoli, na jakémkoli zařízení. S mobilním pístupem k Vašim interaktivním reportům.

Co Vám můžeme nabídnout

 • Začněte s Power BI

  Nabízíme konzultace při pořízení a nastavení Power BI, analýzy a konfigurace, aby naši zákazníci mohli čerpat benefity této moderní platformy a mít k dispozici důležité podklady pro zásadní manažerská rozhodnutí v co nejkratším čase.

   Napište nám

 • Samostatné Power BI pro Office 365

  Nabízíme předplatné pro samostatné Power BI pro Office 365 obsahující vše co pro práci s Power BI potřebujete. Toto předplatné obsahuje 1 uživatelskou licenci Power BI pro Office 365 se SharePointem Online (Plán 2) a Yammerem – podnikovou sociální sítí.