Office 365 – Mobilní kancelář

Office 365 – Mobilní kancelář

. V mnoha českých firmách i mezinárodních korporacích jsme spravovali a stále spravujeme lokální infrastrukturu. Mailové servery, VPN servery, DMZka, domény, switche, disková pole, zálohovací knihovny a kilometry drátů. Přitom uživatelé často sní pouze o snadném přístupu ke svým pracovním souborům, poště, CRM, kontaktům a kalendářům. Toho naštěstí dnes lze dosáhnout snadno a rychle za velmi nízké pořizovací náklady. Bez serverovny a přetížených IT správců. Jak? Pomocí Office 365

Co sami používáme dnes a denně? To samé, co doporučujeme našim zákazníkům a často i našim rodinám. Možná vás nezajímají trendy IT technologií, možná si ani nepřejete vědět nic o Cloudu, určitě však oceníte to co my. Dostupnost, bezpečnost, možnost spolupráce v týmech a nástroje, které usnadňují náš život i práci.

Vysoká dostupnost

Potřebujete často prolistovat některé ze svých dokumentů? Provést úpravy smlouvy rovnou při jednání se zákazníkem? Prostřednictvím Office365 je to velmi jednoduché. O365 nabízí aplikace, které velmi dobře znáte z desktopového prostředí. Tyto aplikace jsou dostupné jak v mobilní verzi pro telefony s Androidem tak i pro iPhone. K dispozici jsou i varianty spustitelné z webového prohlížeče.

Spolupráce s kolegy při tvorbě dokumentů

Spolupráce nad dokumenty je důležitým prvkem pro efektivní práci vrámci týmu. Kombinace SharePointu a Office nabízí širokou škálu možností splupráce, ať už jde o společnou tvorbu dokumentů nebo směrování podnikatelského plánu prostřednictvím workflow. Pochopení možností skrze které můžete spolupracovat na dokumentech je velmi důležité pro výběr nejlepší cesty řešení a zlepšení Vaší výkonosti.

Cloud

Přestaňte trávit svůj čas udžováním Vašich pracovních nátrojů aktuálních. A přestaňte se strachovat o jejich běh. Office 365 za Vás obstará obojí. Díky fungování Office v cloudu budete mít aktuální verzi vždy automaticky k dispozici. A SLA garantuje 99.9% dostupnost a tím bude Váš pracovní čas pro vás a Vaše uživatele o dost produktivnější.

Snadná správa a silné zabezpečení

S Office 365 jsou Vaše data chráněna. A ovládání je ještě lehčí. Můžete spravovat Vaše uživatele a služby prostřednictvím jednoduchého administračního portálu do kterého se můžete dostat prakticky odkudkoli. Bezpečnost zabudovaná v Office 365 chrání před malwarem, spamem, phishingem a jinými hrozbami. A pokud potřebujete, můžete se s Námi spojit – vaším expretem na Office 365.

Co Vám můžeme nabídnout

 • Zřízení vaší mobilní kanceláře kompletně v cloudu

  • Migraci pošty do nového prostředí
  • Mobilní kancelář Vám propojíme se všemi počítači, notebooky, tablety a chytrými telefony, které při práci potřebujete
  • Zajistíme školení vybraným uživatelům nebo správcům IT, kteří budou na prostředí dohlížet
   Napište nám

 • Přáli byste si Office 365 a nemáte svého administrátora

  • Cena za správu prostředí Office 365: 50 – 300,– Kč bez DPH / uživatel / měsíc
  • Úvodní nastavení prostředí Office 365: 1.680,– Kč bez DPH (ostatní úkony v prostředí si zajišťuje zákazník)
  • Jednorázové vytvoření webové prezentace v prostředí Office 365: 980 Kč,– bez DPH / hodina

  V ceně za správu jsou zahrnuté konzultace, zajištění komunikace mezi O365 na všech zařízeních včetně telefonů, bezpečností nastavení, profylaxe. Upozornění před plánovanou údržbou prostředí a školení pro uživatele s ohledem na specifika potřeb zákazníka.

   Napište nám

 • Office 365 pro Vaši mobilní kancelář

  Předplaťte si nejnovější Office 365 a získejte nejvýhodnější balík kancelářských aplikací. Zakoupením předplatného dostanete ihned přístup k aplikacím Office, navíc za upgradování verzí – aktualizace jsou součástí předplatného.