Microsoft Sharepoint Online

SharePoint

Nezáleží na tom, jste-li malá společnost nebo velká korporace. Pořádek v dokumentech si přejí skoro všichni. Nejlépe takový, aby bylo přesně stanoveno, kdo, kdy, kde a jak bude mít k dokumentu přístup. Kdo jej vytvoří, kdo schválí a kdo archivuje. Aby bylo možné dokument rychle najít a pracovat na něm. A proč by na jednom dokumentu měl pracovat jediný člověk? Proč ne paralelně celá pracovní skupina? Došlé dokumenty nejlépe skenovat, a na základě rozpoznaného textu rovnou zařadit do správných elektronických “šanonů”.

sharepointgui

Již 6 let naši analytici, programátoři a správci řeší podobné výzvy na platformě SharePoint. Ne všichni zákazníci si kladou za cíl disponovat poloautomatickým skenovacím pracovištěm, ale pořádek v dokumentech ocení i klienti, kteří si přejí s DMS a workflow dokumentů začít.
Nikdy to nebylo snazší a vstupní náklady mohou být minimální díky novým verzím platformy SharePoint a SharePoint Online.

OneDrive pro firmy

OneDrive pro firmy (dříve známý jako SkyDrive Pro) je osobní onlinové úložiště pro zaměstnance. Je to místo kde lidé mohou ukládat, synchronizovat a sdílet svoje pracovní soubory napříč více zařízeními – jednoduše a bezpečně. OneDrive pro firmy je součástí SharePoint Online, ale může být také zakoupen v samostatném předplatném.

Sociální funkce

Budete moct sdílet nápady, nacházet odpovědi a sledovat, na čem pracují vaší kolegové, pomocí nových funkcí pro sociální sítě, které jsou dostupné v celém SharePointu.

Aplikace – SharePoint Newsfeed

Používejte aplikaci SharePoint Newsfeed k vzájemné komunikaci se sharepointovou sociální sítí vaší organizace. Aplikace SharePoint Newsfeed (teď k dispozici pro Windows Phone a mobilní zařízení s iOS) je tím nejlepším způsobem, jak zůstat v kontaktu a jak být i na cestách produktivní.

Snadná správa

Nastavení nezabere téměř žádný čas. Pomocí výkonné konzole pro správu můžete v rámci své organizace snadno spravovat možnosti, zásady a zabezpečení veškerého obsahu a všech funkcí v rámci služby SharePoint. Automatická údržba serverů zajišťuje aktuálnost všech funkcí a minimalizuje výpadky.

Co Vám můžeme nabídnout

  • SharePoint Foundation – Zcela zdarma

    Základní technologie pro všechny sharepointové weby, která je k dispozici zdarma pro místní nasazení. Pomocí této serverové aplikace se dá rychle vytvářet spousta typů webů, spolupracovat na webových stránkách, dokumentech, seznamech a kalendářích.

     Přejít ke stažení

  • SharePoint Online – Pro nízké náklady

    Cloudová služba pro podniky všech velikostí, jejímž hostitelem je Microsoft. Místo místní instalace a nasazení SharePoint Serveru si teď může kterýkoli podnik jednoduše předplatit plán Office 365 nebo jednotlivou službu SharePointu Online a jeho zaměstnanci budou moct vytvářet weby pro sdílení dokumentů a informací s kolegy, partnery a zákazníky.