Hra pro předškolní děti

Milá hra pro předškolní děti pro Android a Windows Phone, která motivuje k zapamatování základních barev

Vyberte pro své ratolesti jeden z dvaceti jazyků, kterým hra s dítětem komunikuje. Také můžete zvolit počet zobrazovaných různobarevných klíčů, mezi nimiž se vybírá v každém kole ten, jehož barva je shodná s barvou dveří roztomilého domečku. Dítě může pomocí klíčů otevírat dveře a pouštět zvířátko ze dveří ven. Při doteku na obrázek trumpetky měnit hudební doprovod a při doteku na zvířátko ho nechat skákat (pro vstup do nastavení dvojklik do levého horního rohu).

Hlasy ve hře namluvilo osmnáct slečen, které studují na Aalborg University, a které mají podíl z prodeje této hry (jejich jména jsou uvedena ve hře). Jejich jménem vám děkujeme za podporu při studiu.

Hra vznikla ve spolupráci s našimi předškolními dětmi, takže i vám přejeme, aby si vaše dítko osvojilo základní barvy nejen pohledem, ale i poslechem.

Email podpory: support.colors@repicsoft.cz (Česky nebo anglicky)

Podporované jazyky: Angličtina, Arabština, Bengálština, Čeština, Chorvatština, Čínština, Dánština, Estonština, Francouzština, Italština, Litevština, Němčina, Řečtina, Rumunština, Ruština, Slovenština, Španělština, Srbština, Urdština, Vietnamština